IFELORE 2005

ORSZÁGOS ELSŐSEGÉLYNYÚJTÓ VERSENY

DUNAÚJVÁROS 2005. ÁPRILIS 30.

 

EREDMÉNYEK

 

 

 

A 10-14 ÉVESEK KATEGÓRIÁJÁBAN

 

helyezés

Pont-szám

Csapat neve

Csapatkapitány neve

Iskola, klub

Felkészítő neve

I

122

Dilibogyók

Simon Ágnes

Általános Iskola és Szakiskola Tiszacsege

Szilágyi Margit

II

115

Teletabik

Szerezla Alex

Karácsony Sándor Általános Iskola Budapest XXI.

Komáromi Miklósné

III

105

Lelle

Kolovics Flóra

Általános és Zeneiskola Balatonlelle

Szentesné Szekér Piroska

IV

103

Judzsalka

Balogh Alexa

Bocskai István Gimnázium Hajdúböszörmény

Sebestyén Sára

V

101

Bolondgombák

Bana Róbert

Általános Iskola és Szakiskola Tiszacsege

Szilágyi Margit és Szeli Zoltánné

VI

79

ÖKU

Schanda Ágnes

Ökumenikus Általános Iskola  Budapest II.a

Dénes Károlyné

VII

69

Épkézláb

Bálint Anna

Petőfi Sándor Általános Iskola Dunaújváros

Bíró Éva

VIII

49

Mentők 19-89

Tasnádi Tamás

Móra Ferenc Általános Iskola Dunaújváros

Koppányné Lukács Ilona

IX

47

NLG-csigák

Kiss Barbara

Németh László Gimnázium Budapest XIII.

Kovács Október

X

15

Kis kutyák

Nagy Levente Béla

Németh László Gimnázium Budapest XIII.

Kovács Október

 

 

A 15-20 ÉVESEK KATEGÓRIÁJÁBAN

 

helyezés

Pont-

szám

Csapat neve

Csapatkapitány neve

Iskola, klub

Felkészítő neve

I

133

Tonogen

Hajdu Sándor

Kossuth Zsuzsa Humán Szaközépiskola Budapest III.

Schneider Ágnes

II

129

TV-macik

Szolnoki Brigitta

Karácsony Sándor Általános Iskola Budapest XXI.

Komáromi Miklósné

III

128

Svetits

Gindele Réka

Svetits Katolikus Gimnázium Debrecen

Kerekes Tamás

IV

123

vvv.hu2

Farmasi Gyöngyi

Kossuth Zsuzsa Humán Szaközépiskola Budapest III.

Lengyel Tamás

V

116

Sz.I.P.J.

Csernák Judit

Semmelweis Ignác Humán Szakképző Iskola és Gimnázium Budapest XIX.

Gereben Andrásné

VI

113

V.halottkémek

Bodor Viktor

Semmelweis Ignác Humán Szakképző Iskola és Gimnázium Budapest XIX.

Gereben Andrásné

VII

112

Eg-erek

Himmer Magdolna

Semmelweis Ignác Humán Szakképző Iskola és Gimnázium Budapest XIX.

Gereben Andrásné

VIII

110

Kenny

Keserű Réka

Karácsony Sándor Általános Iskola Budapest XXI.

Komáromi Miklósné

IX

105

Dominikák

Marsai Mónika

Kossuth Zsuzsa Humán Szaközépiskola Budapest III.

Lengyel Tamás

X

99

Monte Christo grófjai

Hatos Zsófia

Németh László Gimnázium Budapest XIII.

Kovács Október

XI

98

Csajok és Zolik

Nagy Zoltán

Varga Jenő Közgazdasági Szakközépiskola Budapest XX.

Mezősi Éva

XII

93

First Aid

Győr Ádám

Bocskai István Gimnázium Hajdúböszörmény

Ifj. Balogh István

XIII

90

Fekete angyalok

Bodri Gergely

Dunaújváros

Dr. Máté Ágnes

XIV

85

Sió

Sebestyén Nikoletta

Vak Bottyán Általános és Szakképző Iskola, Gimnázium Simontornya

Tiborné Czemmel Éva

XV

82

Vámpír-Rock

Szalai István

ZMNE

Szalai István

XVI

79

Bénalénák

Futács Adrienn

Kossuth Zsuzsa Humán Szaközépiskola Budapest III.

Schneider Ágnes

XVII

70

Parki gyilkos

Szabó Adrienn Diána

Tata

Vásárhelyi Imre

 

 

Elsősegélynyújtás = életmentés!